Podziękowania

OpenStreetMap - Free Wiki World Map jest głównym źródłem danych dla tej strony. Dane OSM są dystrybuowane zgodnie z warunkami licencji ODbL.

Mechanizm trasy wewnętrznej to Open Source Routing Machine. Jest on używany na podstawie warunków licencji BSD-2-Clause.

Lokalizowane nazwy miast są dostarczane przez GeoNames zgodnie z warunkami licencji Creative Commons BY 3.0.

Ten produkt zawiera dane GeoLite2 utworzone przez MaxMind i dystrybuowane na warunkach licencji Creative Commons BY-SA 3.0.

Interfejs WWW jest oparty na niesamowitej ramie Foundation, opracowanej i utrzymywanej przez Zurb. Ta platforma wolnego oprogramowania jest licencjonowana na warunkach licencji MIT.

Mapy są obsługiwane przez bibliotekę Leaflet, napisaną przez Vladimira Agafonkina, CloudMade. Ta bezpłatna biblioteka jest rozpowszechniana na warunkach licencji BSD-2-Clause.

Ta strona używa ikon Font Awesome stworzonych przez Dave'a Gandy i opublikowanych na licencji SIL OFL 1.1. Inne ikony zostały zaprojektowane przez EpicCoders, Freepik i Elias Bikbulatov Flaticon.

Logo i wszystkie teksty stron są napisane czcionką Open Sans, zaprojektowaną przez Steve Matteson. To źródło jest licencjonowane na warunkach licencji Apache 2.0.

Ostatnie, lecz użyteczne oprogramowanie: kafelki map są dostarczane przez Bing Maps i geokodowanie tekstu do punktu wspierane przez interfejs API Google Maps.

App Store jest znakiem usługowym Apple Inc. Google Play i logo Google Play są znakami towarowymi Google LLC.