Jedź z Kampenhout do Mechelen

Odległość jazdy z Kampenhout do Mechelen wynosi 21 kilometrów. Możesz jechać z Kampenhout do Mechelen przez Steenokkerzeel i Zemst. Jazda zajmuje około 21 minut.

Długość trasy: 21 km
Czas jazdy: 21 min
Ilość paliwa: 6,3 L
Koszt paliwa: 104 PLN
Kliknij tutaj, aby załadować interaktywną mapę
GPX KML GeoJSON PNG Print
Miasto
Miasteczko
Wieś
Wioska
Autostrada
Droga Główna
Droga Lokalna
Droga niesklasyfikowana
Punkt Odległość Czas Paliwo
Kampenhout 0 km 0:00 00 min 0,0 L
N21 5 km, 05 min
Steenokkerzeel 5 km 0:05 05 min 1,1 L
N227 5 km, 04 min
Zemst 10 km 0:10 10 min 2,0 L
N227 12 km, 10 min
Mechelen 21 km 0:20 20 min 3,8 L

Odległość jazdy od Kampenhout do Mechelen

Skorzystaj z wbudowanego kalkulatora paliwa, aby oszacować koszt jazdy z Kampenhout do Mechelen. Twój plan jazdy można dostosować, dodając dowolny punkt tranzytowy.

Odległość jazdy między Kampenhout - Mechelen znajduje się na 15 109. w rankingu popularności.
Podróż z Kampenhout do Mechelen bez pośrednich postojów i korków zajmie około 21 minut
Aby obliczyć jak dostać się z Kampenhout do Mechelen przez miasta tranzytowe, wpisz nazwy miast tranzytowych w polu "Punkty pośrednie" w "Pokaż opcje zaawansowane".
Obliczenia długości między drogą od Kampenhout do Mechelen dokonano przez podsumowanie wszystkich pośrednich segmentów.
Masz jakieś pytania? Napisz do nas!