Odległość między Bus a Sneek

Odległość z Bus do Sneek wynosi 185 kilometrów drogi, w tym 147 kilometrów na autostradach. Droga zajmuje około 1 godzina i 58 minut i przechodzi przez Apeldoorn, Kampen, Emmeloord i Lemmer.

Długość trasy: 185 km
Czas jazdy: 1 h 58 min
Ilość paliwa: 14,8 L
Koszt paliwa: 64,7 PLN
Kliknij tutaj, aby załadować interaktywną mapę
GPX KML GeoJSON PNG Print
Miasto
Miasteczko
Wieś
Wioska
Autostrada
Droga Główna
Droga Lokalna
Droga niesklasyfikowana
Punkt Odległość Czas Paliwo
Bus 0 km 0:00 00 min 0,0 L
3 km, 04 min
Nistelrode 3 km 0:04 04 min 0,2 L
A50 15 km, 10 min
Niftrik 18 km 0:14 14 min 1,3 L
A50 3 km, 01 min
Leur 21 km 0:16 16 min 1,6 L
A50 2 km, 01 min
Hernen 23 km 0:17 17 min 1,8 L
A50 57 km, 34 min
Apeldoorn 80 km 0:51 51 min 6,2 L
A50 43 km, 26 min
Kampen 122 km 1:17 1 h 17 min 9,6 L
N50 21 km, 13 min
Emmeloord 144 km 1:31 1 h 31 min 11,2 L
A6 13 km, 07 min
Lemmer 156 km 1:39 1 h 39 min 12,1 L
A6 A7 28 km, 18 min
Sneek 185 km 1:57 1 h 57 min 14,6 L
Miasto
Miasteczko
Wieś
Wioska
Autostrada
Droga Główna
Droga Lokalna
Droga niesklasyfikowana
Punkt Odległość Czas Paliwo
Bus 0 km 0:00 00 min 0,0 L
1 km, 01 min
Menzel 1 km 0:01 01 min 0,0 L
2 km, 03 min
Nistelrode 3 km 0:04 04 min 0,2 L
A50 15 km, 10 min
Niftrik 18 km 0:14 14 min 1,3 L
A50 3 km, 01 min
Leur 21 km 0:16 16 min 1,6 L
A50 2 km, 01 min
Hernen 23 km 0:17 17 min 1,8 L
A50 15 km, 08 min
Heteren 38 km 0:26 26 min 3,0 L
A50 3 km, 01 min
Heelsum 41 km 0:28 28 min 3,2 L
A50 3 km, 01 min
Wolfheze 44 km 0:30 30 min 3,5 L
A50 15 km, 09 min
Terlet 60 km 0:39 39 min 4,7 L
A50 2 km, 01 min
Groenendaal 62 km 0:40 40 min 4,9 L
A50 18 km, 10 min
Apeldoorn 80 km 0:51 51 min 6,2 L
A50 6 km, 03 min
Broekland 86 km 0:54 54 min 6,7 L
A50 14 km, 08 min
Bakhuisbos 100 km 1:03 1 h 03 min 7,9 L
A50 23 km, 14 min
Kampen 122 km 1:17 1 h 17 min 9,6 L
N50 10 km, 06 min
Ens 132 km 1:24 1 h 24 min 10,4 L
N50 11 km, 07 min
Emmeloord 144 km 1:31 1 h 31 min 11,2 L
A6 5 km, 03 min
Bant 149 km 1:34 1 h 34 min 11,9 L
A6 7 km, 04 min
Lemmer 156 km 1:39 1 h 39 min 12,1 L
A6 A7 28 km, 18 min
Sneek 185 km 1:57 1 h 57 min 14,6 L

Odległość z Bus do Sneek samochodem

Odległość między Bus a Sneek wynosi 185 kilometrów drogi, w tym 147 kilometrów na autostradzie. Odległość z Bus do Sneek samochodem zajmuje około 1 godzina i 58 minut.

Odległość między Bus a Sneek jest ustawiona na 2 680. w rankingu popularności.
Czas jazdy z Bus do Sneek wynosi około 1 godzina i 58 minut bez pośrednich postojów.
Skorzystaj z pola "Punkty pośrednie" wewnątrz "Pokaż opcje zaawansowane", aby dowiedzieć się jak dostać się z Bus do Sneek przez określone punkty tranzytowe.
Możesz obliczyć trasę z Bus do Sneek przez dowolny punkt tranzytowy, przeciągając i upuszczając trasę na mapie.
Aby dowiedzieć się, jak daleko jest Bus od Sneek, wszystkie pośrednie segmenty ścieżki zostały zsumowane. Do tego obliczenia wykorzystano dokładne satelitarne współrzędne dróg.
Odwróć trasę: z Sneek do Bus.
Masz jakieś pytania? Napisz do nas!