Miasto
Miasteczko
Wieś
Wioska
Autostrada
Droga Główna
Droga Lokalna
Droga niesklasyfikowana
Punkt Odległość Czas Paliwo
Murrieta 0 km 0:00 00 min 0,0 L
I 15 12 km, 07 min
Temecula 12 km 0:07 07 min 0,4 L
I 15 44 km, 24 min
Escondido 56 km 0:31 31 min 3,9 L
I 15 Business 49 km, 29 min
San Diego 105 km 1:00 1 h 00 min 5,0 L

Odległość z Murrieta do San Diego samochodem

Odległość między Murrieta a San Diego wynosi 105 kilometrów drogi, w tym 94 kilometrów na autostradzie. Odległość z Murrieta do San Diego samochodem zajmuje około 1 godzina.

Czas jazdy z Murrieta do San Diego wynosi około 1 godzina bez pośrednich postojów.
Skorzystaj z pola "Punkty pośrednie" wewnątrz "Pokaż opcje zaawansowane", aby dowiedzieć się jak dostać się z Murrieta do San Diego przez określone punkty tranzytowe.
Możesz obliczyć trasę z Murrieta do San Diego przez dowolny punkt tranzytowy, przeciągając i upuszczając trasę na mapie.
Aby dowiedzieć się, jak daleko jest Murrieta od San Diego, wszystkie pośrednie segmenty ścieżki zostały zsumowane. Do tego obliczenia wykorzystano dokładne satelitarne współrzędne dróg.
Odwróć trasę: z San Diego do Murrieta.
Masz jakieś pytania? Napisz do nas!