Miasto
Miasteczko
Wieś
Wioska
Autostrada
Droga Główna
Droga Lokalna
Droga niesklasyfikowana
Punkt Odległość Czas Paliwo
Fairford 0 km 0:00 00 min 0,0 L
14 km, 42 min
Hilbre 14 km 0:42 42 min 0,3 L
PTH 6 26 km, 1 h 17 min
Moosehorn 40 km 1:59 1 h 59 min 2,5 L
PTH 6 PTH 68 124 km, 6 h 11 min
Sainte-Rose-du-Lac 164 km 8:10 8 h 10 min 12,7 L
PTH 68 24 km, 1 h 12 min
Ochre River 188 km 9:22 9 h 22 min 13,5 L
PTH 5 PTH 10 79 km, 2 h 16 min
Wasagaming 266 km 11:38 11 h 38 min 20,9 L

Wyznaczona trasa z Fairford do Wasagaming

Możesz dostosować punkty początkowe i docelowe, przeciągając je i upuszczając na mapie. Wyznaczona trasa Fairford - Wasagaming zostanie zaktualizowana automatycznie.

Trasa Fairford - Wasagaming zajmuje 6 929. pozycję w rankingu popularności.
Odległość z Fairford do Wasagaming wynosi 165 mil lub 266 kilometrów.
Aby dowiedzieć się, ile km jest z Fairford do Wasagaming, wszystkie segmenty pośrednie zostały zsumowane.
Przeciągnij i upuść trasę na mapie, aby dostosować wycieczkę z Fairford do Wasagaming.
Masz jakieś pytania? Napisz do nas!